| deedi9 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Dexter? Ce seriale faine mai stiti ( in afara de Prison Break, La Femme Nikita, Lie to me, Grey's Anatomy, House M. D., The Mentalist - pentru ca le-am vazut) si daca imi puteti spune foarte pe scurt si despre ce este vorba... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GeorgeV a răspuns:

Dexter? Pai un serial "nou" din punct de vedere al acestei idei (criminalul criminalilor). Nu cred ca a mai fost expusa in alt proiect.
Alte seriale (mai serioase):
The Walking Dead
Breaking Bad
White Collar
Castle
Bones
American Horror Story
The Wire
The Shield
Psych

5 răspunsuri:
| miranda a răspuns:

Gossip Girl
The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
Blue Mountain State

| DanielBalan a răspuns:

Cel mai tare serial este Supernatural... are o poveste super si chiar merita vazut...

| eek a răspuns:

Lipstick jungle

| MisterPeAs a răspuns:

Modern Family

| heroes a răspuns:

Iti dau eu niste seriale beton: intra pe vplay fa-ti cont si cauta serialele astea: Grimm si A Gifted men sunt doar cateva dar ai acolo de unde alege!