| ellai a întrebat:

ce seriale priviti? si in special, ce seriale v-au placut cel mai mult? toate serialele mele sunt in pauza si nu stiu la ce sa ma uit. sa vedem cine imi propune niste seriale bune(si pe care sper sa nu le fi vazut avand in vedere ca ma uit la destul de multe).
multumesc.

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pai eu in prezent ma uit la El internado si la Dexter,tot din aceeasi cauza ca nu am avut la ce sa mai ma uit.
El internado e cu niste adolescenti,oricum,are de toatelaughing
Dexter,e un pic psihologic si daca te pasioneaza criminalistica te poti uita,e super!
La fel,daca n-ai vazut The Mentalist,si pasta ti-l recomand!
Si pe cele care cred ca le-ai vazut. Gossip Girl, 90210, Pretty Litlle Liars,The secret Circle,e mai nou,dar e in pauza,TVD, Teen wolf, are 1 sezon de 12 episoade.O si The nine lives of Chloe King, are doar 10 episoade din cauza ca s-a anulat dar merita sa le vezilove struck, Fallen, are 3 episoade de 80 de min, e ca o miniserie...e interesanthappy, 10 things i hate about you-are un sezon si pe asta ti-l recomand,Cougar Town, daca vrei sa razi, desii eu m-am oprit pe la sezonul 2 ca incepuse sa ma enervezelaughing
Si daca ai vreodata chef de un film,doamne,am vazut unul adineauri de mori de ras! The new guy-merita:d-asta daca nu l-ai vazut.
Si in legatura cu serialele,mai cauta pe vplay,
O, mai imi spunea fratemiu ceva de Lie to me, despre un om care stie cand minti sau cam asa...

11 răspunsuri:
| ellai explică:

Ar mai trebui sa mentionez ca nu imi plac serialele arabe, turcesti, indiene, romanesti etc. doar americane. si, va rog, nu cereti funda.
multumesc.

| eatpraylove a răspuns:

Incearca :The secret life of the American teenager, Drop Dead Diva, Up all night - e nou si are doar 10 episoade si e in pauza dar e cu Christina Appelgate, Eastwick, Swiched at birth, Gossip Girl -dar probabil l-ai vazut, The vampire diaries, Lipstck jungle si s-au cam spus toate si am uitat sa spun Desperate housewives, e foartedragut, e interesant si amuzant, intr-adevar e cam lung are 8 sezoane dar merita, si 30 rock

| carmen13 a răspuns:

Seriale care imi plac mie, pai urmaresc Gossip Girl si The Vampire Diaries si am vazut toate episoadele din Ghost Whisperer.alte seriale interesante sunt Desperate Housewives,Dark Angel,Smallvile,True Blood, Lost, Pretty Little Liars. sper ca am fost de ajutor happy

| kathy7649 a răspuns:

The secret circle; Teen wolf; Pretty little liars; Vampire diaries; Gossip Girl; Shake it up(comedie).
Sper ca te-am ajutat!

| kathy7649 a răspuns:

Supernatural; Bones

| kathy7649 a răspuns:

Supernatural; Bones; Glee; True blood

| angelally a răspuns:

ALIAS un serial cu spioni:X

| Roxana110824 a răspuns:

Vezi pe national tv a inceput triunghiul iubirii 2 e tare. e la 19:15. Funda?

| elenaanddamon a răspuns:

The vampire diaries si fallen si intalnirea inimilor

| cele a răspuns:

Pai.eu ma uit la filme turcesti sunt frumoase adica eu m-am obisnuit cu ele. daca vrei sa te uiti...le gasesti pe net ...sau la tv pe kanal d.sunt aproape la 2-3 ore pauza de cate o emisiune.vizionare placuta

| IrinnaYra a răspuns:

Serial turcesc, Dragoste Si Pedeapsa, e superwinking

Întrebări recente