| BiancaAndreea26 a întrebat:

In curand este ziua celei mai bune prietene ale mele. Sugestii de cadou? Avand in vedere ca noi 2 suntem destul de ciudate * de asta ne intelegem * laughing, nu vreau dulcegarii gen parfumuri dulci, o inimioara cu noi 2 sau chestii de gneul. Vreau ceva special. Multumesc, funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Un tricou personalizat, o poseta, un portofel cochet, un buchet de flori, o felicitare.
Te pup!

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Mai ciudat? hmm... Poate o inviti undeva si faci cinste decat clasicul cadou simbolic.