| Reea6 a întrebat:

ce seriale psihologice (psihologie criminalistica,,, sau de orice fel) mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pe lângă cele menţionate deja (True Detective, The mentalist, Criminal minds, Lie to me, Dexter, CSI, NCIS...), poţi să-ţi notezi şi Breaking Bad, Endgame, Crossing Lines, Person of Interest, John Doe, White Collar, Criminal Minds: Suspect Behavior, Alcatraz, Numb3rs, Human Target, Persons Unknown, Blue Bloods, Fairly Legal, The Newsroom, Prison Break, Suits...

13 răspunsuri:
| kayron99 a răspuns:

CSI NY, NCIS LA si Anchetă militară, psihologia crimei, sherlock holmes

| Reea6 explică (pentru kayron99):

Am incercat sa caut psihologia crimei si nu am gasit nicaieri serialul online ..imi poti spune daca tu l-ai vazut, siteul pe care il pot vedea?

| kayron99 a răspuns (pentru Reea6):

Uite incearca aici ...itrat.html

| faramatania a răspuns:

Criminal Minds, Dexter, The Killing, Orphan Black, The Blacklist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te-ai utat deva la seria Lie to Me"" ti-o recomand cu drag. Poti invata ceva din ea si in acelasi timp nu se ia in serios.

| Morrígu a răspuns:

The mentalist.
E super, iti pune mintea in miscare.

| Disharmony a răspuns:

„Lie to Me", „True Detective", „Dexter" și „The Mentalist", cel din urmă fiind preferatul meu.

| FlaviusAPM a răspuns:

Lie to me, the mentalist astea sunt doua seriale fainehappy

| AneMarieK a răspuns:

Case 39

| AneMarieK a răspuns:

Scuze, credeam ca film! happy

| Ionut_Alex_1992 a răspuns:

Castle e foarte bun!

| Lebedov_Cătălina_1991 a răspuns:

Nu am vazut sa pomeneasca nimeni, insa recomand The Blacklist...este dpmdv unul dintre cele mai bune,( priveste ambele parti: criminal/criminalist, FBI )in conditiile in care am vazut tot ce tine de CSI (clasic, Miami, New York etc.), The Mentalist, Dexter plus White Collar, Suits si altele aduse in vedere pe aici happy.