| Valenttina a întrebat:

Cei/cele care va uitati la emisiunea Burlacul, ce fata va place? happy Fundita

Răspuns Câştigător
| MiculFaraon a răspuns:

Paula este cea mai frumoasa si draguta fata. Se potriveste de minune cu Bogdan. Sper ca pe ea sa o aleaga sau in cel mai rau caz pe Alexandra. Pa-pa.

8 răspunsuri:
| MihaelaMiikii a răspuns:

Mie imi place Alexa big grin Tie?

| Valenttina explică (pentru MihaelaMiikii):

Mie imi place de Paula. Dupa cum a spus si Bogdan ea e una dintre cele mai frumoase, imi place caracterul ei cu toate ca nu-i stralucit. Celelalte sunt doar invidioase pe ea.Ea stie ce face si ce vrea de la el.

| cllaudDia a răspuns:

Ca aspect majoritatea dintre ele sunt frumoase, dar la caracter nu poti sa iti dai seama. Mie una imi place de Paula.

| ale2000mi a răspuns:

Mie imi place Alexandra Nicolescu, asa dupa aspect, ca, dupa caracter, nu poti sti, ca poate se prefac ca ii la tv, si na.

| CristiPalidu a răspuns:

Toate-s la fel...

| mihnealuca a răspuns:

Alexandra Nicolescu!

| DdUuDdĂă a răspuns:

Mie Lorena! love struck Imi place felul ei de-a fi! Pe Paula o urasc! laughing ma enerveaza "moaca" ei! laughing

| Rlove1D a răspuns:

Paula e frumoasa dar ca si caracter o urasc.