| elenagh24 a întrebat:

... Ceva seriale care dau dependenta?... Funda happy

Răspuns Câştigător
| DavidUnicorn a răspuns:

- Pretty Little Liars
- Teen Wolf
- True Blood
- Gossip Girl
- Angel
- Blood Ties
- Valemont
- The Gates
- Buffy The Vampire Slayer
- Being Human
- Moonlight
- Ultraviolet
- Kindred: The Embreced
- Forever Knight
- Grey's Anatomy
- Prison Break
- Supernatural
- The Vampire Diaries
- Terra Nova
- The Secret Life Of The American Teenager
- The Nine Lives Of Chloe King
- The Lying Game
- Revenge
- One Tree Hill
- 10 Things I Hate About You
- Merlin
- Sabrina- The Teenage Witch
- Eastwick
- Hex
- Game Of Thrones
Funda? big grin

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box...

| 愛日本 a răspuns:

Pretty little liars
The vampire diaries
The Originals (nu te poti uita la ei daca nu te uiti la tvd intai)
Game of thrones (18+ violenta, scene erotice, parti pe care nu o sa le intelegi, primul sezon nu mi-a placut deloc ma uitam doar pentru fata cu dragonii apoi a inceput sa-mi placa foarte mult, devine din ce in ce mai interesant)

| T0T a răspuns:

Nu stiu daca dau dependenta dar mie mi-au placut:
Game of Thrones
The Mentalist
American Horror Storry

Vreau sa ma apuc de:
The Constantine
Supernatural
Am auzit ca sunt faine.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru T0T):

De tine dau peste tot laughing

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

laughing

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru T0T):

laughing laughing

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Sunt destul de activ, dar mai incolo am niste treaba...Nu o sa mai dai de mine sad

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru T0T):

Pacat! crying

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

O sa iti fie dor de mine?

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru T0T):

Normal laughing))

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Oh, imi pare rau atunci sad

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru T0T):

Ce ziceam tu cu vrajeala eu cu minciunilelaughing p.s.:ai vrajeala frumoasahappy

| faramatania a răspuns:

Lost,True Blood,Gossip Girl, TVD, PLL, The 100, The Walking Dead, Hemlock Grove, Merlin, Game Of Thrones, Legend Of The Seeker, The Killing, Umbre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și după liste interminabile de seriale vin și eu cu UNUL : Lie to me laughing

| AlleSss a răspuns:

Bună!
Păi...Ar fi Supernatural, Dominion, The 100, The Vampire Diaries, The Originals, Pretty Little Liars. Depinde de ce genuri preferi

| Syndre a răspuns:

Nu pe toate din lista următoare le-am vizionat în timp record, dar ție poate o să-ți placă mai mult:
-Game Of Thrones, ăsta n-are cum să nu-ți placă.
-Breaking Bad
-Shameless US
-Modern Family
-The Big Bang Theory
-F.R.I.E.N.D.S
-How I Met Your Mother
-White Collar
-Prison Break
-Dominion
-Supernatural -după sezonul 3 devine cam slăbuț;
-Vikings
-Rome
-Supernatural
-Lost - e okay numai primul sezon, pe urmă mi se pare slab
-Hannibal
-Suits
-Arrow

| Bogdanel97 a răspuns:

American Horror Story -ma uitam la 6-7 episoade pe zi, dadea dependenta nu gluma. laughing Acum astept sezonul 5. laughing

| Anonim340 a răspuns:

- Pretty Little Liars
- Teen Wolf
- True Blood
- Being Human
- Grey's Anatomy
- Supernatural
- The Vampire Diaries
- Merlin
- Game Of Thrones
- The Originals

Crede-ma, le-am vazut pe toate si sunt cele mai tari (faine) seriale pe care le-am vazut. Sunt super-mega-extra-faine. Uita-te la ele ca sunt chiar faine happy

| takewhatyouneedandkillme a răspuns:

Cred ca Vikings este un serial care creaza dependeta, la mine a functionat. In cateva zile am terminat ambele sezoane.
Deasemenea, nici Sherlock nu e prea rau. Mintea geniala a personajului e hipnotizanta.