| anonim_4396 a întrebat:

Cine se uita la Anatomia lui Grey? Credeti ca Izzie o sa moara? Am citit intr-o revista ca nu o sa mai joace in serial,pentru ca doreste sa se ocupe de sotul si fiica ei.Mie chiar imi placea cum le statea lui Alex si Izzie impreuna, cel putin in film.

Răspuns Câştigător
| Geeeorgyyy a răspuns:

Eu sunt pe la episodul 21 sezonul 8 si iti garantez ca nu o sa moara, ea fiind ajutata de Alex, dar in final ei se despart, asta fiind dorinta lui Alex.
Asadar Izzie va parasi orasul, fiind derutata de ce se intampla.Deci paraseste si serialul.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Anda1708 a răspuns (pentru Geeeorgyyy):

Multumesc,m-ai linistit cu faptul ca nu moare, dar imi pare rau ca paraseste serialul! Sti cumva in ce sezon se va intampla asta?

| Geeeorgyyy a răspuns (pentru Anda1708):

Nu mai stiu sigur, dar imediat ce se va desparti de Alex va parasi serialul.

3 răspunsuri:
| Anna9 a răspuns:

Nu va muri, dar va parasi serialul. pleaca in alt oras dupa ce se desparte de alex