| FeFe_5684 a întrebat:

:* Cine urmareste Narcisa salbatica nu stie cumva cate episoade are? dau funda la cel mai urgent si sigur raspunss! :X

Răspuns Câştigător
| irinathuglife a răspuns:

Inca se filmeaza la serial, deci nu se stie cate epsioade are.Pana acum are 52 de episoade.Probabil va avea in jur de 120 in total (in jurul acestei cifre au fost toate telenovelele romanesti )

6 răspunsuri:
| AmphetamineGirl a răspuns:

153:*

| FeFe_5684 explică:

Am vazut la secvente.cand era publicitate cica "nu pierde ultimele episoade din narcisa salbatica" thinking si noh de aia intrebambig grin:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ajunge pe la 70 episoade happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depaseste 100 sigur.
Oricum e foarte fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seriaru Narcisa Salbatica are 107 episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape 140