| PerfectAngelBaby a întrebat:

credeti ca ma puteti ajuta cu un film? acum ceva timp am vazut un film. comedie..am ras cu lacrimi. nu imi amintesc insa cum se numea..stiu ca in rolul principal era actorul rob schneider si parca trebuia sa mearga la mai multe intalniri. una mai ciudata ca alta..printre toate intalnirile a avut si cu o femeie cu un penis in loc de nas. laughing imi pute spune cum se numea.dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Un gigolo de doi bani.Şi mai este şi continuarea Gigolo în Europa.

1 răspuns:
| Miiku a răspuns:

Intra pe www.cinemagia.ro si scrie la search: Rob Schneider, acolo apare o pagina dedicata lui unde apare o lista cu toate filmele in care a jucat. Poate gasesti acolo filmu` pe care il cauti. Sper ca te-am ajutat. :)