| DeeaCrissTina a întrebat:

Cum pot viziona The Vampire Diaries pe Vplay? Când dau să caut îmi apar episoadele, când încerc să intru pe unul dintre ele, mă trimite la colecții, încerc să scriu și acolo numele searialului dar nu îmi apare decât celelalte seriare, deci cum pot să vizionez pe Vplay serialul : "The vampire diaries"? Dau fundăă! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| NellyMarian a răspuns:

Iti trebuie neaparat vplay? De ce nu incerci pe 990?

| DeeaCrissTina explică (pentru NellyMarian):

Nu trebuie neapărat Vplay, doar că alt site nu prea mai găseam. happy Și văd că 990 e mai bun, mulțumesc happy love struck

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vplay e cam terminat de ceva timp.Iti recomand sa cauti alt site sa vezi seriale online. Eu unul folosesc yideo.ro.

| faramatania a răspuns:

Serialul The Vampire Diaries nu-l vei găsi pe Vplay.A fost cândva, dar nu mai este.Reorientează-te spre alt site.

| NellyMarian a răspuns:

Ma bucur ca ti-a fost de ajutor, eu acolo ma uit la serial