| mariatina a întrebat:

intrebari pentru cei ce se uita lu iubire si onoare.

1. care este episodul vostru preferat?

2. ce parere aveti de episodul in care a explodat bomba (ep 60)?

3. credeti ca ilinca a facut bine ca i-a spus de copil lu amir?

4. asteptati sa inceapa episodul de maine (luni)?

5. care e personajul preferat?

6. ce parere aveti despre ilinca, mama ei, unchiul ei, matusa, tatal natural si da, victor.

7. dar despre amir si familia lui (mama, sora (noor), tatal, fratele (aziz), sharifa, aziza, unchiul mohamet, si ceilalti din emirat, silvia si cealalta sotie a doctorlui lu amir, doctorul, yasmin?

8. dar despre carmen si cei care umpla prin cluburi (kuki, coco, cici, serghei, sarpe, avidiu, talila, abdulah, dixie etc.)?

9. ce parere aveti despre ap care trebuie sa inceapa maine (din secvente)? credeti ca familia lu amir si ilinca vor muri? ce vreti sa se intample cu familia lu amir si cu aziz in acel moment? vreti sa moara cineva? ce credeti ca se va intampla dupa ce a ixbucnit focul?

10. ce parere aveti despre film? cum ati vrea sa se sfarseasca?

mie imi place mult filmul.

3 răspunsuri:
| DanaCherry a răspuns:

Buna. mie imi place foarte mult big grin nu o sa iti raspund la toate intrebarile pentru ca sunt foarte multe big grin Personajul meu preferat este Rania! Al tau?

| Alinnutza07 a răspuns:

Ce intrebare prosteasca laughing.app cati ani ai? 8?laughing

| Britney_8204 a răspuns:

Deci ep astea au fost deja dar iti spun cum nu le-as fi vazut deci:
1) nu stiu care nu le numar
2)Ce sa zic ii cool cum a explodat
3)nu cred fiindca o sa se impace... si eu nu vreau sa ma crezi nebuna da ilinca are obraji aa urati iac
4)da atunci cand a fost vroiam sa vad ce se intampla
5)samira(Roxana)
6)Ilinca:ii draguta numa obraji ei is urati
ceilalti nu prea imi pasa de ei dar imi place victor fiindca seamana f f bine cu fratemiu de 3 ani si la comportament
7)nu pot sati rasp la toate dar de cei mai multi am o parere proasta
8)carmen imi place asa si asa cici imi place dalila nu aialalti nici atat sau stai imi place si koko
9)nu o sa moare dar ai vazut si u
10)sa moara ilinca si aziz si sa fie samira cu amir
6)