| mariatina a întrebat:

intrebari pentru cei ce se uita lu iubire si onoare. si daca nu va uitati puteti da raspunsuri dar nu jignitoare.

1. care este episodul vostru preferat?

2. ce parere aveti de episodul in care a explodat bomba (ep 60)?

3. credeti ca ilinca a facut bine ca i-a spus de copil lu amir?

4. asteptati sa inceapa episodul de maine (luni)?

5. care e personajul preferat?

6. ce parere aveti despre ilinca, mama ei, unchiul ei, matusa, tatal natural si dan, victor.

7. dar despre amir si familia lui (mama, sora (noor), tatal, fratele (aziz), sharifa, aziza, unchiul mohamet, si ceilalti din emirat, silvia si cealalta sotie a doctorlui lu amir, doctorul, yasmin?

8. dar despre carmen si cei care umpla prin cluburi (kuki, coco, cici, serghei, sarpe, avidiu, talila, abdulah, dixie etc.)?

9. ce parere aveti despre ap care trebuie sa inceapa maine (din secvente)? credeti ca familia lu amir si ilinca vor muri? ce vreti sa se intample cu familia lu amir si cu aziz in acel moment? vreti sa moara cineva? ce credeti ca se va intampla dupa ce a ixbucnit focul?

10. ce parere aveti despre film? cum ati vrea sa se sfarseasca?

mie imi place mult filmul.

3 răspunsuri:
| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

1. Nu am un episod preferat...intrucat tot filmul mi-a placutlove struck si imi place!
2. Destul de zdruncinator.love struck
3. Da a facut un lucru nemaipomenit intrucat l-a salvat si pe Amir din toata povara cea grea.
4. Daaalove struck
5. Madalina Draghici ( Ilinca)love struck o adoorrrrbig hug
6. Pai...Ilinca e superrrlove struck de fapt toti isi joaca bine rolullove struck un film deosebit!
7. Nu sunt fana personajelor negative. Nu am nimic cu ele desii au rol destul de greu joaca exceptional.
8. Toti sunt tariilove struck
9. Aziz e cam rauuusad
10. Amir sa ramana impreuna cu Ilinca si cu copilul lor si sa scape de tot raul.
Aziz sa nu mai fie asa de rau si sa inteleaga prin ce au trecut.

| mariatina explică:

La intrebarea 6. in loc de da am vrut sa scriu dan.

| SunnyFlame a răspuns:

1.episodul me preferat a fost atunci cand ilinca si amir au iesit cu copilul lor:X:X:X
2.o fost fain.:X
3.da normal.ar fi bine sa ramana impreuna love struck
4.da :X:X:X:X:
5, amir
6.pai fiecare isi joaca bine rolul iomi plac toti love struck in special amir si ilinca
7.da tot imi plac cum spuneam si la 6
8.coco e the best love struck
9. vreau sa moara azis.ca ma enerveaza si doar raul le vrea
10.pai ca amiir sa ramana cu ilinca sa uite de carmen si sase termina cand victor are 10 ani
sa moara aziz si aia blonda care face contrabanda
si sa nasca aia cu care ii azis
cam atat
funda?

Întrebări recente