| 4andrea567 a întrebat:

Buna TPU! De cateva zile incerc sa gasesc un desen animat/ serial pe care l-am vazut când eram mica. Nu mai stiu exact pe ce post l-am vizionat, sau foarte multe detalii despre el. Imi pot aminti doar ca erau mai multi oameni cu puteri, si era un barbat/baiat care era imbracat in alb parca, si avea aripi mari albe de inger, dar si le ascundea pentru un oarecare motiv. Nu mai tin minte ce s-a intamplat, dar cineva i-a taiat acele aripi la un moment dat. Nu era asa de friendly acel desen pentru varsta mea de atunci, dar as vrea sa l regasesc.
Va rog ajutati-ma! Daca stiti vreun desen animat/serial care se regaseste in aceste micute descrieri, va rog spune ti mi!

3 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Pana acum imi suna a x-men.