| AdyLuj a întrebat:

Incerc din rasputeri sa imi gasesc un desen animat dar nu imi aduc aminte foarte multe chesti. Tin minte ca era o doamna imbracata im alb cu un fel de coroana in cap si care avea niste puteri. Era pe un fel de nava si parca calatorea in timp. Desenul e mai vechi de 2005. Daca recuniasteti cat de putin serialul, va rog raspundeti-mi. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Actilyse a răspuns:

Incearca sa-l gasesti aici: https://ro.wikipedia.org/......m%C3%A2nia

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Alba ca Zapada avea puteri magice?