| Valy800 a întrebat:

Buna TPU de ce nu mai merge sa vizionez nici un episod din Dragon Ball GT

Răspuns Câştigător
| stanly7 a răspuns:

Puteai sa sui de la inceput ca pe site-ul pe teava.ro au fost sterse datorita incalcarii drepturilor de autor.
Trebuie sa ghicesc eu ce vrei sa spui, sa caut sa vad linkul pus mai sus.
Invata sa explici mai bine problema ca nu va sta nimeni sa te traga de limba.
http://desenele-copilariei.ro/desene/anime-online/dragon-ball-z/

4 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

De ce nu merge unde, cum?
Dar se vede ca sti sa pui o intrebare.
Reformuleaza si scrie
nu pot sa vad x
serial descarcat in format x
cu playerul x
sau pe net adresa x

| Valy800 explică (pentru stanly7):

Eu zic ca de ce au fost sterse cand ma pun sa ma uit imi spune ca au fost sterse

| SpeedTeK a răspuns:

Http://www.animekage.com/anime/dragon-ball-gt/
Eu am dat un search pe google...nu sunt fan "anime", uite acestea merg, cel putin la mine. Daca nici acestea nu merg roaga pe cineva care se pricepe cat de cat la calculatoare sa-ti instaleze plug-in-urile necesare[mama/tatal tau]