| Cosminovici18 a întrebat:

De cine va place din juriu de la Vocea Romaniei. Va rog sa argumentati raspunsurile... Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| DeepInDarkness a răspuns:

DA, ok dar Moga? El te poate ajuta mai mult deoarece este si compozitor si cantaret, dintre el si Smiley l-as alege pe Moga!:p

10 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Păi... de Smiley şi Loredana.
Loredana, că e fată(în primul rând) şi ştiu că ea, la fel ca şi Smiley a cântat şi încă mai cântă piese destul de frumoase.
Îţi las melodia mea pe care o cântă amândoi:
http://www.youtube.com/watch?v=QZaOLOiVwoo&feature=related
Pa,pa!

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Hei,mie personal imi place se Smiley pentru ca te poate ajuta pe mai departe.este o persoana cunoscuta, apreciata.happy

| DeepInDarkness a răspuns (pentru FroddoLikesBlood):

DA, ok dar Moga? El te poate ajuta mai mult deoarece este si compozitor si cantaret, dintre el si Smiley l-as alege pe Moga!:p

| Anonymus314 a răspuns:

Moga

| Cosminovici18 explică (pentru Anonymus314):

Am mentionat sa si argumentezi raspunsul!

| Anonymus314 a răspuns (pentru Cosminovici18):

Omg,scuze n-am vazut...

Pai imi place ca e un pic mai retras si mai serios decat ceilalti din juriu.

| Cosminovici18 explică (pentru Anonymus314):

Aha...nu-i nimic daca nu ai vazut se mai intampla!

| ASIGURATORUL a răspuns:

Daca nu era Horia Brenciu, emisiunea nu era atat de interactiva si presarata cu multe momente de destindere.Deci, in concluzie Horia Brenciu.

| Gabriela343 a răspuns:

Smiley,pentru ca el e o fire mai...smileylaughingnu,chiar el te poate ajuta, avand in vedere ce cariera are, si loredana...:X

| HuliMic a răspuns:

Marius Moga e favortitul meu. E cel mai bun compozitor pe care la avut Romania. In 6 ani a scris 300 de piese. In 2006 se aprecia că 70% din producția muzicală românească i se datorează lui Moga.

| DeepInDarkness a răspuns (pentru HuliMic):

Exact! Sunt perfect de acord cu tine!