| reyandy45 a întrebat:

De curand m-am apucat de cultura asiaticilor(muzica, filme, etc) si am vazut si niste anime destul de tari..si as mai vrea exemple.
p.s. fara anime populare gen : Naruto,One Piece, Dragon Ballz, etc.

6 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Inuyasha
yu gi oh

| reyandy45 explică (pentru florynmondialul):

Am zis fara anime populare.

| Krauser a răspuns:

Orice ar fi, nu, repet, nu asculta muzica coreeana, mi-a ruinat viata.

| reyandy45 explică (pentru Krauser):

De ce? Mie chiar imi place foarte mult!

| Rasenganrsg a răspuns:

Ok3 incearca kuroko no basket low, of ueki, blach, de fapt uitete pe situl asta is o gramada de animeuri care sunt sigur ca o sa-ti placa pe animenolimt.ro

| BomGoddess a răspuns:

Hey! Niste Anime-uri care imi plac mult sunt: Attack on Titan, beyond the boundary, Nana(dar e mai sentimental, zic eu), Accel World, Death Note, Full Metal Alchemist, Nodame Cantabile, Full Metal Panic etc. Sper ca am fost de ajutor.