| BlackRaven45 a întrebat:

Deci...Sunt un mare fan Regele leu si am vazut reclama aia la TV ca o aparut DVD regele leu.
Ar fi cam o saptamana de cand ar fi aparut DVD-ul al doilea si la mine in Tg.Mures nu a aparut inca nici primul numar crying(

3 răspunsuri:
| cristiandu273 a răspuns:

Poate au fost, dar le-a cumparat toata lumea, si acum nu mai sunt, dar cum se zice:capul sus, nu fi trist.

| BlackRaven45 explică (pentru cristiandu273):

Cum sa nu fiu trista? Eu voiam tare mult acele DVD-uri pentru ca e filmul meu preferat sad

| cristiandu273 a răspuns (pentru BlackRaven45):

O sa mai apara, stai linistit