| FlyingSparkle a întrebat:

Am facut abonament la revista curs de pictura chiar cand a aparut primul numar si inca nu a ajuns. dureaza mai mult sau este vreo problema? am facut abonamentul prin internet si mi sa confirmat ca va ajunge in cursul datei de aparitie al celui de-al doilea numar, insa al doilea numar a aparut martea trecuta.

2 răspunsuri:
| Bianca_6973 a răspuns:

Eu mi-am facut abonament pentru 2 reviste.Ti le trimite la fiecare 3 saptamani.

| biank3 a răspuns:

Coletul ajunge in cursul datei de aparitie celui de-al treilea numar. adica celui de.al doilea numar din pachet. respectiv 2 si 3. Sper ca te.am ajutat!