| Kopla a întrebat:

E adevarat ca Rey Mysterio si Sin Cara nu mai apar la Smackdown pentru ca i-a accidentat Alberto Del Rio?

Răspuns Câştigător
| gogus a răspuns:

Nu, Rey Mysterio o sa revina cat de curand, iar la Sin Cara au renuntat cei din WWE.

5 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

WoW WoW.Esti foarte in urma.Alberto e accidentat acuma.Sin care este accidentat de la lupta pentru Monei in the banck(Bani in banca). Sheamus i-a facut crucea celtica pe scara la aruncat din ring in afara rigului unde se afla o scara. Iar Ray nu mai este la Smackdown. A fost mutat la Raw. Funda?

| gogus a răspuns (pentru Spitz10):

Ba nu-i adevarat.Alberto del rio si-a revenit, dar i se pregateste un feud bun la fel si Rey Mysterio, iar Sin Cara si-a revenit dupa Money in the bank, insa s-a accidentat din nou si i-a fost reziliat contractul dupa cum am citit un articol pe net, locul sau fiind luat de Epico.

| Kopla explică (pentru Spitz10):

Am vazut ce s-a inamplat la Money in the Bank. La un Raw foarte recent l-am vazut pe Alberto Del Rio revenind si facea misto de Sheamus.

| Spitz10 a răspuns (pentru Kopla):

Stiu si dupa aia eu dat sheamus un picior in cap

| Kopla explică (pentru Spitz10):

Dalaughing