| Serioscoaielasanumele a întrebat:

Rey Mysterio nu mai este in wrestling? Sau doar sa accidentat? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Denys99 a răspuns:

Rey este in spital de ceva timp dabia astept sa se intoarce mascatul sun un san de-al lui

5 răspunsuri:
| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Pai in ultima tura in care mai era in wrestling am vazut ca se lupta cu under taker si under taker l-a lovit si la facut foarte tare de sange pe fata si a venit medici toti toi erau speriati a lesinat unii copi asa am vazut la tv

| NuDauFunda a răspuns (pentru STeEaaNuuTtTzZz):

Iti dai seama ca erau toate trucate...

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns (pentru NuDauFunda):

Da normal ca erau trucate big grin ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar s-a accidentat

| FanClub a răspuns:

Din cate stiu rey misteryo inca este in wrestling si nu stiu sa sa fi acidentat