| kairy65 a întrebat:

Era mai demult un serial parca cu niste vrajitoare (erau 3 din cate imi amintesc). Nu imi mai amintesc pe ce program era... ori Pro Cinema ori Axn(chiar nu mai stiu ).
Daca stie cineva cum se numeste,
Dau >Funda!:Xhappybig grin

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Se numeşte Charmed (Farmece) şi este o serie tv avand ca durată opt sezoane. Tratează la început povestea a trei surori(Prue Halliwell, Piper Halliwell și Phoebe Halliwell), care se descoperă a fi vrăjitoare și se dedică apoi protejării inocenților de către demoni și vrăjitori. Mai târziu, Prue Halliwell va muri şi va apărea o alta sora de-a lor, Paige Mathews.

Holly Marie Combs... Piper Halliwell
Alyssa Milano... Phoebe Halliwell
Shannen Doherty...Prue Halliwell
Rose McGowan...Paige Matthews

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu știam de "HEXX", iar melodia serialului era asta :
http://www.youtube.com/watch?v=locBtYh90-0.
A fost difuzat pe AXN Sci fi.
Baftă!