| Maryus_Dani_1996 a întrebat:

Sal, am dat mai demult de un serial unde erau 2 gemene una era bogata, rasfata de familie etc si una saraca de cartier ele se cunosteau intre ele si la un momendat si-au schimbat identitatile intre ele, am vazut doar 2 episoade din cate imi amintesc, stie cineva cum se numeste serialul?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

Incerca sa intri in grupul de pe Facebook "Zi-mi un film bun" si iti garantez ca o sa afli raspunsul in cel mai scurt timp.