| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Era o reclama la TV despre Samsung Galaxy Mini sau ceva de genul,nu eram foarte atenta.Dar stiu ca incepea cu un film de groaza cu un monstru, ceva si speria copiii.Era o replica "Cu gherute la manuta..." dar suna mult mai infricosator decat pare.Iar la sfarsit spunea "Suspansul e mai usor de suportat pe un ecran mai mic.Ia-ti noul..."
Oricum intrebarea mea este daca acela era chiar un film real sau era doar asa pentru reclama.Iar daca este un film adevarat as vrea sa imi spuneti cum se numeste si sa imi spuneti unde il pot vedea. Daca se poate si un link.

Răspuns Câştigător
| Omega233 a răspuns:

Ba da, era dintr'un film si am impresia ca filmul se cheama A Nightmare on Elm Street sau ceva de genul.

3 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

E reclama la o aplicatie dolce tv pe tableta sau telefoane cu android... O poti gasi usor pe YouTubetongue

| KillerBunny1500 a răspuns:

Nu era o secventa dintr-un film, cel putin din cate stiu eu, dar sunt sigura ca nu era.

| bєαυтιƒυℓ explică (pentru KillerBunny1500):

Ok atunci imi poti da macar un link cu reclama?