| bla4e a întrebat:

era odata un serial pe minimax...era cu o fata in alb cu ceva pe cap si un barbat brunet cu pielea maro si 2 animalute galbene mici si ei calatoreau prin spatiu pe o nava ca sa ajunga la o planeta a carei soare exploda sau se facea rosu. si era dupa revolutie... aprox acum 10 ani. va rog sa-mi spuneti, este copilaria mea :X

Răspuns Câştigător
| Alex12full a răspuns:

Http://desene-animate.rascuplans.ro/......o-de-mari/ te poti uita aici lesi un comentariu il rogi pe admin sa mai puna si cine stie poate mai pune episoade

2 răspunsuri:
| Alex12full a răspuns:

Salut cred ca asa se numea desenul animat spartakus si soarele de dincolo de mari

| sweetdyana18 a răspuns:

Spartacus...dar l-a dat si acum cateva luni...