| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

era un film care nu mai stiu cum se numeste cica era un om batut de un grup de baieti pana a murit si trupul acestuia a fost aruncat intr-un canal(ceva in gen... happy ) amoi sufletul ii iese din corp si iese din canal ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat(dor sufletul sau!), el pe moment nu si-a dat seama ca e mort(el vedea oameni dar oameni nu-l vedeau pe el si in desfasurarea filmului el vrea sa faca sa fie tot ca la inceput.Dau funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Poate fi The Invisible (2007)?
http://www.cinemagia.ro/filme/the-invisible-invizibil-17920/

| UNEXPERTINCEPATOR explică (pentru faramatania):

Merci din inima :3

| faramatania a răspuns (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Cu plăcere și mulțumesc și eu.