| Adryanus94 a întrebat:

Buna TPU.! Este un film care am uitat cum se numeste era vorba de un virus care ii facea pe oameni sa se omoare intre ei si pe toata planeta numa cativa oameni mai traiau care nu erau infectati iar o familie a decis sa plece din oras sa il caute pe baiatul lor cel mic era singuri care mai traiau si placase prin padure si sotul era infectat cu virus si nu stia si isi omorase familia, apoi se intalnise cu alti supravietuitori si ii omorase si pe aceia si cam asa se termina filmu am uitat cum e numeste plsss

1 răspuns:
| Ooopss a răspuns:

Ciudatttt! Eu am vazut unul in genul astuia si se numea Legenda Vie sau ceva de genul