| Florin83 a întrebat:

Buna TPU.Eu ador filmele animatie.Filmele mele preferate sunt cars si cars 2.Va rog daca stie cineva cand o sa apara cars 3 si as dori un site care sa-mi arate ce filme o sa apara si ce filme au aparut recent.Va rog spuneti-mi care stiti.Dau Fundahappyhappyhappyhappy

4 răspunsuri:
| RobinWalker a răspuns:

Buna Florin!
Si eu ador Cars si Cars 2! Am cautat pe net sa vad daca apare cumva Cars 3 dar nu prea am gasit rezultatul final sad. Nu cred ca in viitorul apropiat va aparea Cars 3. Oricum, sunt nerabdator si imi doresc sa vad Cars 3!
Sa ai o zi frumoasa!

| Mirela111 a răspuns (pentru RobinWalker):

Nu stiu si eu caut acelasi lucru

| Florin83 explică:

Buna.Am gasit ce cautam.
Cars 3 va aparea probabil in 2016.
Informatii nu am prea gasit, doar ca va i o poveste despre 3 masini. Daca gasiti informatii mai supnetimi