| KiduuTaw a întrebat:

Funda cine imi spune cine a castigat la burlacul 2!

Răspuns Câştigător
| Andra1024 a răspuns:

Eu zic ca nici una nu va castiga si Burlacul se va intoarce la Anne(Ana Maria Savu).

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Anca sau Cezara

| Anne12345 a răspuns:

Buna! Burlacul 2 inca nu s-a terminat. Maine este ultimul episod insa finalistele sunt Anca Fiicanu si Cezara Darie.
Sper sa castige cea ma buna! happy

| Anne12345 a răspuns:

Si eu sper ca Anca sa castige pentru ca esti foarte diferita de celelalte fete. Ea este sincera si spune lucrurilor pe nume! Bravo ei big grin

| kate68 a răspuns:

Castigatoarea concursul "Burlacul 2" a fost Elena Claudia Stanciu vezi aici:

http://www.apropo.ro/......ze-8353604
funda?
Sper ca te-am fost de folos, o seara minunata!

| SheCanFlyy a răspuns:

A castigat Anne

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Anca.pun pariuhappy