| anonim_4396 a întrebat:

TPU, imi plac la nebunie serialele coreene, stiti civa dar sa fie muzicale? Acordurile iubirii l-am vazut.

9 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Incearca serialul Nini, este un fel de drama, si are si cateva melodii in fiecare episod.
Bafta!

| AleAle96 a răspuns:

-K-pop extrem survival(are melodii superbe)
-The Musical
-You're beautiful(e si romantic si de comedie)

| Fericire04 a răspuns:

Ilijame si the return of iljimae. o sa le iubesti. e fr muzica, dar crede-ma ca merita.Lasa-mi te rog mesaj daca poti cu filmele coreene pe care le-ai vazut tu..ca m-as apuca si eu de unul iar happy. mersi fain. vreau cv sa fie si cu iubire si amuzanthee hee. gen : Sungkyunkwan Scandal. Daca nu l-ai vzt fa-o neaparat. o sa-l iubesti, jur! Mersi anticipat.

| andeandreea97 a răspuns:

Dream high 1 2 si heartstringwinking

| killer1stayting a răspuns:

Pariu cu viata are si muzica.

| AleAle96 a răspuns (pentru killer1stayting):

S-au cerut seriale coreene.

| killer1stayting a răspuns (pentru AleAle96):

Stiu scuze pentru raspuns.

| AleAle96 a răspuns (pentru killer1stayting):

Nu o lua ca pe insulta, nu asta am sugerat..Si eu am sugerat pentru ca m-am exprimat in felul acela. Suntem oameni, oricine-ar fi putut gresi nu numai tu.

| killer1stayting a răspuns (pentru AleAle96):

Stai linistit/a nu m-am suparat