| Mrn_Rafa_2000 a întrebat:

imi poate spune cineva daca mai iese partea a 3-a din breaking dawn twilight? Am vazut nu mai stiu unde ca se numeste 'crossbreed', am cautat pe Youtube si era plin de teaser-uri dar cand il cautam pe internet nu mi.l dadea, imi dadea doar o singură varianta de o ora si ceva, iar atunci cand o accesam ma trimitea pe un site inexistent, va rog sa imi spuneti sau sa imi dati link-uri daca stiti ceva.

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Nu exista si nu va exista asa ceva. Ce ai vazut tu pe YouTube sunt trailere facute de fani.

P.S. Daca esti neincrezatoare, da o cautare pe Google "twilight crossbreed" si vezi ce rezultate gasesti. Vor fi de tipul:
"The Twilight Saga - Crossbreed" was just a fanmade trailer on YouTube. There is no movie or book that will release by this name. Rather, Twilight Saga has perfectly ended and no sequel or prequel will be made soon."