| Paulla_1258 a întrebat:

Îmi puteţi spune care sunt filmele voastre preferate de dragoste? Fundă celor mai bune. happy

Răspuns Câştigător
| manuelaaa a răspuns:

Buna Paula!happy
Pai...clar! Titaniclaughing,exceptand filmul care sigur l-ai vazut(din moment ce esti admiratoare a filmelor de dragoste),ti-as recomanda Water for Elephants, este un film extraordinar, si extrem de bine realizat.Trebuie sa vezi si Tristan si Isolde, scris de Shakespeare, un fel de romeo si julieta...Ar mai fi desigur The last song si August Rush(

14 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

Casablanca

| Yugeen a răspuns:

"If only"! happy
"The Mistress of Spices"
"Great Expectations"
"Gladiatorul" -dragoste dar nu in genul "romance"-
"Titanic" -idem Gladiatorul-

happy

| r0xanyka0 a răspuns:

Notebook
dear john
Har Dil Jo Pyar Karega este indian.
e greu sa spui te iubesc tot indian
Kabhi Alvida Naa Kehna(Sa nu spui niciodata ADIO)

| marina28 a răspuns:

A walk to remember, Remember me, Charlie St.Cloud, Letters to Juliet, The Last Song.

| alina17ilinca a răspuns:

The last song e ff bun cu miley cyrus :*

| alymiky13 a răspuns:

O iubire de neuitat, twilight( sunt 4 parti) pasare spin, titanic, camp rock, high school musicl, a lost song, another cindrella. o zi singura. monte carlo sper sa iti place vreun film de aici mie imi plac la nebunie.

| hotza a răspuns:

Notebook
Sleepless in Seattle
When Harry Met Sally
Someone like you
Notting Hill
A Good Year
Bridget Jones’s Diary
10 things I hate about you
Stardust
P.S. I Love You
Serendipity

| Alinutaaaalina a răspuns:

Pearl Harbor,P.S. i love you,Love story,Lolita,Sweet november, If only, Never let me go.Mai stiam, daca imi amintesc iti scriu.Toate mi-au placut.

| crhh a răspuns:

If only e cel mai bun :-) (mentionez ca nu sunt adeptul lor)

| Anna1230 a răspuns:

A cinderella story- once upon a song, 10 things I hate about you, Jumping the broom, What's your number?, Beauty and the briefcase, P.S. I love you, A walk to remember, Titanic, The proposal, "Definitely, maybe", The notebook, The perfect man, 17 again. Sunt filme superbe ce merita vazute happy

| LaLa_5578 a răspuns:

1.A walk to remember
2.The notebook
3.If only
4. Midnight in Paris
5.Crazy, Stupid, Love
6. Titanic
7.Remember me
8.Step up 3D( mai mult despre dans si muzica dar e si de dragoste big grin )
9.17 again

Dupa mine acestea sunt cele mei frumoase:X
^^Have a nice day. ^^

| Paulla_1258 explică:

Mulţumesc tuturor :* Am văzut A walk to remeber, The notebook, Twilight, Titanic, Water for elephants.

| crhh a răspuns (pentru Paulla_1258):

Daca n-ai vazut: "If only", inseamna ca ai pierdut ce a fost mai important, uita-te neaparat la filmul ala...

| Teby a răspuns:

Cele mai frumoase sunt, Titanicul si Twilight, mie asta 2 imi plac.
happy