| xBebelushax a întrebat:

happy
Imi puteti spune un film care v-a emotionat intr-un fel anume, care v-a lasat placut surprins sau unul care a avut un sfarsit neasteptat, dar totusi a fost interesant?
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| blondaa15 a răspuns:

Buna.P.S. i love you, sau the vow.amandoua sunt de dragoste.foarte interesante.genu ala de dragoste care nu se stinge niciodata. enjoy! sper sa iti placa. funda?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Fast Five

| NUUSTIU a răspuns:

Marley and me

| xBya a răspuns:

The Curious Case Of Benjamin Button.

| RedHots a răspuns:

Emotionant: The Notebook
Interesant: Inception

| PookieBear a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story, a absolut minunat:X.Te emotioneaza pana la lacrimi!:*

| CipriSXX a răspuns:

Batmanbig grinark Knight Rises

| McMihai1993 a răspuns:

Forrest Gump, Catherine the great, La reine Margot

| ankutuka a răspuns:

A walk to remeber, e super tare sa tii nu iti voi spune cum se va termina dar zigur vei ramane surprinsa e de dragoste