| russiangirl_2817 a întrebat:

A citit cineva de aici Gazda, de S. M? Daca da, ce impresii va lasat? Pe mine ma surprins (intr. un mod placut) evolutia scriitoarei. Dar vreau si alte pareri... P. S.- e devarat ca se va face si un film? (mai mult)

2 răspunsuri:
| Drinni a răspuns:

Am careta, am citit-o si adevarul e ca am murit de pliciseala. E o actiune confuza, primele 250 de pagini sunt foarte naspa.Plicisitoare.Nu cred ca se va face film.happy. Imi plac mai mult primele 4 carti din seria Amurg.Alea da carti!laughing. fundita?

| Drinni a răspuns:

Am careta, am citit-o si adevarul e ca am murit de pliciseala. E o actiune confuza, primele 250 de pagini sunt foarte naspa.Plicisitoare.Nu cred ca se va face film.happy. Imi plac mai mult primele 4 carti din seria Amurg.Alea da carti!laughing. fundita?happy