| russiangirl_2817 a întrebat:

A citit cineva de aici Gazda, de S. M? Daca da, ce impresii va lasat? Pe mine ma surprins (intr. un mod placut) evolutia scriitoarei. Dar vreau si alte pareri...
P. S.- e devarat ca se va face si un film dupa aceasta carte?

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna.Eu am citit-o si sincer inceputul mi s-a parut foarte incurcat, dar oricum m-a impreisonat placut faptul ca a incercat si alt tip de carte si anume SF. Poate se va face un film dupa carte, dar doar dupa ce vor termina cu Saga Twilight.Intr-adevar,S.M,a avut o evolutie foarte interesanta.Pa,pa.