| Taniya a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, daca The Vampire Diares e un film bun.si daca merita sa-l vezi. e ca un fel de Twilight? Sau?

Răspuns Câştigător
| stefan22 a răspuns:

The Vampire Diaries nu se compara cu Twilight(care nu este deloc ceea la ce ma asteptam).In acest serial exista mult mai multa actiune, serialul este regizat foarte bine, efectele speciale sunt incredibile, povestea in sine e captivanta.Crede-ma ca o sa iti placa, ti-l recomand cu caldura! Numai bine! happy

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
În primul rând, "The Vampire Diaris" este un serial, şi nu un film. În al doilea rând, pe mine m-au plictisit îngrozitor ambele producţii, deci nu recomand prea tare.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

E serial, nu film.Si da, e mult mai frumos ca Twilight, dupa parerea mea.

| Ioana353 a răspuns:

E super bun si merita din plin sa il vezi
nu stiu daca este la fel ca Twilinght deoarece nu m-a interesat sa il vad dar este minunat

| AdnanaIoanaaa a răspuns:

1.E serialwinking
2.E mult mult mai interesant ca si Twilight.Are o poveste foarte captivanta si cu rasturnari de situatie.O sa-ti placa mult povestea de dragoste dintre protagonistii serialuluismug big grin