| JustLiv a întrebat:

Care film este mai bun si merita vazut? Vampire diares sau Twilight?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight

7 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Vampire Diares este serial.
Twilight este un film format din 4 parti.

Vampire Diares are mai multa actiune.

| NeymarJr11 a răspuns:

Niciunu urmareste The Walking Dead,---> :X:X:X Nota 9 e prea bestial il vezi pe www.veziserialeonline.ro, 3 sezoane :X:X MARFA URMARESTEL :X:X DAU CUVANTU MEU DE ONOARE DACATI PLACE GENU CU ZOMBI E CE-l mai reusit :X

| NeymarJr11 a răspuns:

Olivia 37 : Nu iti plac si cu Zombi.

Uita-te la Vampire Diares, imi place, ca se bazezaza pe vampiri, nu ca Twilinght nu l-am vazut dar nici nu mi-a placut!

| Birlik65 a răspuns:

Categoric Twilight!

| JustLiv explică:

Imi plac filmele si serialele cu vampiri. Unii mi-au spus Twilight altii Vampire diares. Daca Twlight e mai bun, de ce?

| EmylyaEmy a răspuns:

In primul rand ca sunt 2 lucruri diferite.
Vampire Diaries este serial, iar Twilight este film cu 4 parti.
Am vazut si twilight, mi s-a parut dragut, insa parca tot pe Vampire Diaries as miza. E mai palpitant, cu mai multe intamplari, nu este focalizat pe una singura ca in Twilight. Este alegerea pe care o poate face intuitia ta, sau pe care tu o poti face dupa ce citesti rezumatul serialului si al filmului. :)
1) TWILIGHT : http://ro.wikipedia.org/wiki/Amurg_(roman)
2)THE VAMPIRE DIARIES : http://ro.wikipedia.org/wiki/Jurnalele_Vampirilor

Eu ti-as recomanda si PRETTY LITTLE LIARS(serial). Este si mai plapitant, plin de mistere, si chestii care te pun pe ganduri. (rezumat: http://sara-shepard.blogspot.ro/p/micutele-mincinoase.html )

Pe oricare l-ai alege, eu iti urez vizionare placuta! :)

| yahalexa11 a răspuns:

Twilight