| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti va rog recomanda cel mai bun film vazut de voi, nu conteaza genul doar sa fie bun filmul.Va multumesc anticipat! P.S. Are cineva vreo idee cand va aparea Nanatsu no taizai sezonul 3?

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Focus

| Bizon95 a răspuns:

Terminator 2 Judgement Day
The Crow (ala cu Brandon Lee)

iar cel mai TARE film din toate timpurile a fost... Star Wars episode 4, la fel ca si fenomenul Nadia Comaneci cand a luat 10 si organizatorii nu puteau afisa 10 la momentul ala asa ca au afisat 1.00 (unu punct zero zero) asa a fost si Star Wars episodul 4 cand oameni in toata firea demisionau de la slujba ca sa se duca sa stea la coada la film care se intindea de mai multe ori in jurul cinematografului (urmat de episoadele 4 si 6 care au creeat un fenomen asemanator)... nici un alt film in intreaga istorie cinematografica nu a creeat un fenomen la fel de puternic!

iar cel mai bine vandut film din toate timpurile e:
Gone with the Wind
https://www.thewrap.com/top-grossing-movies-inflation/
https://www.imdb.com/list/ls026442468/

| FreddieM a răspuns:

Nu mai tin minte care ar fi cel mai bun, dar ultimul care cu adevarat ti-l recomand e,, The upside". Imi vei multumi frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tacerea mieilor (psihologic), mai sunt o gramada insa doar asta mi-a venit in minte.

| ZetZ a răspuns:

Sunt in parerea mea mai multe filme ce merita vazute:
The Maze Runner
Play the game
About Time
Daca ai spune si un gen mi-ar veni mai repede ideilelaughing
Cat despre Nanatsu no taizai se aude ca va incepe prin Octombrie.
A third season of the anime series by Studio Deen was confirmed on April 9, 2019, and will air on October 2019. An original video animation (OVA) titled "Ban's Additional Chapter" (バンの番外編 Ban no Bangai-hen) was included with the limited edition of volume 15 of the manga, released on June 17, 2015.

Răspuns utilizator avertizat