| Liora a întrebat:

happy imi recomandati va rog un film romantic dragut. gen Notebook :* ( sau orcare alt film )

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Îţi recomand un film pe care chiar acum l-am vazut şi care mi-a plăcut foarte mult(Dear John)

| faramatania a răspuns:

Atunci "My blueberry nights, sau The holiday, ambele cu Jude Law(sau Alfie, tot cu el, îmi place f. mult acest actor).

| Decebal a răspuns:

Daca-ti place Notebook o sa-ti placa la sigur filmul ce ti-l recomand - A Walk to Rememberwinking dar nu uita de fundita

| Just4Dream a răspuns:

Te poti uita la "transfer de identitate" l-am vazut ieri pe HBO e super filmul