| AlexForEver a întrebat:

In ce episod isi va trezi Sasuke Eternal Mangekyou Sharingan? Si ce va putea face cu acesta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca nu ma insel si l-a trezit deja in episodul in care a fost mancat Naruto de bestia cu 4 cozi... thinking La inceputul episodului a spus ceva de genul, Sasuke: " Hmm, interesant Sharingan." laughing Si apoi cu un Susano'o daca nu ma insel, a omorat o clona de-a lui Zetsu tongue Nu am fost atent ce fel de Sharingan era, deci nu stiu sigur daca era Sharinganul acela big grin

1 răspuns:
| AlexForEver explică:

Si nu stii cumva ce episod a fost?