| AlexForEver a întrebat:

Ce face Eternal Mangekyou Sharingan?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Aleeex! happy

Jutsu
Amaterasu
Amaterasu: Flame Wrapping Fire
Blaze Release: Kagutsuchi
Blaze Release: Susanoo Kagutsuchi
Blaze Release: Yasaka Magatama
Fire Release: Blast Wave Wild Dance (Manga only)
Kamui
Kotoamatsukami
Scorch Release: Halo Gale Jet Black Arrow Style Zero (Manga only)
Susano'o (Toate formele, adica si scut, si schelet din ala cu esarfa laughing Si ca ala a lui Madara, etc)
Tengai Shinsei
Tsukuyomi
Yasaka Magatama

Si multe altele big grin cred ca dupa acest sharingan urmeaza Rinegan, pe care il are Madara cel adevarat happy. Nu au nimic in plus la jutsuri unul fata de celalalt, doar ca cu Rinegan vezi mai "Bine" Sa zic asa laughing Ca si cele 6 vieti ale lui Pein, poti vedea simultan tot ce vede fiecare viata laughing Sper ca m-ai inteles big grin Bafta! happy

| AlexForEver explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexForEver):

Cu placere happy

5 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Flacarile negre si susano'o si cred ca o sa mai fie.

| SergiuPhPsV a răspuns:

Pai Eternal Mangekyou Sharingan il are Sasuke... Ala care i la dat Itachi prima data, si care poate cauza orbirea.
Poate face foc negru (care nu se stinge), pe Susano'o.
Funda?
Bafta happy

| Ronaldo17 a răspuns:

Fute o laba!