| anonim_4396 a întrebat:

happy Cum si in ce episod i`si activeaza Sasuke Mangekyou Sharingan? Si ce tehnici noi invata Naruto pana cand foloseste Modul Eremit?

2 răspunsuri:
| Maryuk해바라기 a răspuns:

Episodu nu il mai stiu
dar sigur e dupa lupta cu Itachi
si Naruto invata futon rasenshuriken
pana sa invete si modu eremit
futon rasenshuriken e o combinatie intre chakra lu naruto si cu abilitatea sa de natura
Intra pe animefreak.tv si uit-te ca explica acolo Kakashi

| anonim_4396 explică (pentru Maryuk해바라기):

De Futon Rasen-Shuriken stiam dar am crezut ca mai invata si altceva...laughing Iar dupa lupta cu Itachi ar putea sa insemne si episodul 267laughing))(exemplu). Daca ti-l amintesti mi-l spui si-ti dau fundatongue