| NicoLoveYou a întrebat:

In The Vampire Diaries, nu stiti cine a creat descendenta de sange a lui Stefan si Damon? Adica cine i-a creat din cei 4 originali. In sezonul 3 KLAUS a spus ca el i-a creat pe Stefan, Damon, Jenna, Caroline si Tyler. Dar cand el a fost omorat s-a dovedit ca cei creati de el nu au murit.

Deci nu stiti cine a fost?
FUNDA + VOT!
multumesc :*

2 răspunsuri:
| Micoto a răspuns:

Klaus este cel care i-a creat, el nu a murit, nu e posibil deoarece e un original si e si hibrid pe deasupra nu poate fi ucis nici macar prin vrajitorie...

| DoriKat a răspuns:

In primul rand, Klaus nu a murit, si nu va muri, doar tatal lui il putea omorî, dar a scapat de el definitiv.
In al doilea rand, Stefan si Damon au fost creati de Katherine. Pe Katherine a creat-o Rose, un vampir care o prinsese sa o dea pe mana lui Klaus. Deci, Rose poate fi creata de Klaus.
Klaus are dreptate, el a creat descendenta de sange a Katherinei, deci si a celorlalti.