| Static a întrebat:

M-am uitat astazi la penultimul episod din sezonul 2 Vampire Diaries, si abia astept ultimul episod, eu cred ca Elena va muri deoarece, am vazut un previw cu acest ultim episode din sezonul 2 si am vazut cum o mana de barbat punea flori pe un mormant unde scria Gilbert. Dar probabil se va transforma in vampir. Dupaia ce se va intampla, dar oare cum il ucid pe Klaus? Ce va face Taylor si Caroline, ce va face Jeremy cand va afla de sora sa. Dar Stefan si Damon? Si probabil ca au transformat-o si pe Jenna in vampir nu? Vreau parerea voastra, multumesc ^_^

3 răspunsuri:
| CarmenPiscot26 a răspuns:

Hello, si eu ma uit la VD

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

In sez 3 pe la sfarsit klauss moare deoarece il omoara mentorul care are grija de Elena si jeremy(transformat in vanator de vampiri)iar sora lui klauss satula vrea so omoare p elene(deoarece daca elene moare si vanatorul de vampiri moare) si se pune in fata masinii lui mat cade in lacul unde au murit parintii elenei stefan vrea so salveze dar ea ii spune sa il salveze prima oara p matt apoi pe ea dar pana cand se intoarce moare.dar devine vampir pentru ca o doctorita i-a dat sange de vampir inainte sa moara gata laughing

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Si jena moare dar daca dai funda la raspunsul meu da la celalalt 0k?