| anonim_4396 a întrebat:

Si ce cadou vreti pentru Craciun?laughing
Curioasa!

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Ohhoo...mai ie pana la Craciun
Dar fie... Sper ca Mos Craciun ie pe receptiewinking si ma aude. daca nu i dau copy /paste mamei laughing) si se rezolvawinking
Asa ...pai vreau un laptop sau un catel... dar ma multumesc si cu un tel nouhee hee

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M-as multumi si cu o ninsoare minunanta si multa sanatatehappy

| Ballet a răspuns:

O tableta grafica si un pc nou sad

| Ballet a răspuns:

Un telefon mobil nou crying

| anad a răspuns:

Craciun cu zapada? Nu ma gandesc inca la el pentru ca imi este foarte draga vara! Poti sa mai intrebi in noiembrie cand va fi zloata si frig? Atunci ma voi bucura sa-mi amintesti ca vine Craciunul!

| traficanta a răspuns:

Pe tata acasa ca restul' imi aduce el cadouri :->

Sau as vrea un laptop daca tot te intereseaza smug

Tu ce vrei?laughing

| Dizzy a răspuns:

O vacanta de Craciun fara parinti.laughing

| Andra00009 a răspuns:

;-?
ar fi multe blushing
1.samsung corby roz:d
2.laptop.
3. un ursulet mare mare. day dreaming
4. un catel; x
5. un ceas cu diamante:d
cam atat happy
am uitat.
6.haineeeeee love struck

| Georgiana95 a răspuns:

Un laptop, dar cu siguranta nu-l voi primihee hee

| x0xandra a răspuns:

Pai de creciun... din moment ce o sa fiu in Italia de creciun as vrea un catelhappysi un webkinz cocher spaniolhappy

| RwoarrxKandii a răspuns:

Iooooi cate vreau eu daca-r exista Mos Craciun...Pai let's begin
-Un laptop
-un catel
-un iPad
-un iPhone
-pe bieber [rolling on the floor)))] etc etc...mai sunt vreo 5-6 thinking LOL

| WohooAmTreiFunde a răspuns:

As vrea u cutie mare de fum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@traficanta, sa o vad pe profa de mate machiata sau in ceva mai sexy laughing, asta e cea mai mare dorinta a mea. Si sigur ramane la stadiu de dorinta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Rukhsandra, seriossurprise.Eu ma plimbam prin oras [sunt din Constanta], si am vazut ca ENEL ne ureaza sarbatori fericiteoh go onlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper sa primiti ce va doriti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Teutsa, s-a speriat deja mosu la cat ai cerutlaughing.