| andreicena2 a întrebat:

Bună, TPU.

Întrebarea următoare este adresată doar celor care au vizionat filmul numit,, Paranormal Activity (1)".

După cum am văzut în acest film nu există cameramani, doar camera de filmat cumpărată de către tipul din film, de pe camera respectivă este filmat tot filmul. Și vreau să vă întreb dacă este regizat sau chiar s-a întâmplat tot ce este în film.

P.S: Ofer fundă.

1 răspuns:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Da este filmat de cel cu camera eu am vazut toate 3 filmele barbatul acela cu fata se inchide in baie si spun bloody mary de 3 ori cu becul stins si da este un film nu-i real