| Anonima_9977 a întrebat:

Intrebarea va fi pentru cine a vizionat serialele "Sonny with a chance " difuzate la Disney Channel : Incepand cu ultimul episod ce contine doar doua parti (si nu 3 ca toate celelelte) "New girl" personajul lui Sonny nu mai e integrat in urmatoarele miniepisoade "So Random". Deci Demi Lovato a facut doar o pauza-in urma tratamentului ei de reabilitare-si va mai continua filmarile in viitorul apropriat sau i s-a anulat definitiv contractul cu Disney pentru acest serial?

P. S.: Mai exista oare un proiect in viitorul apropriat in care va mai fi integrata de catre Disney Corporation?

Ms mult:X

Răspuns Câştigător
| oanaoana63 a răspuns:

Hey! dupa cum am citit in revista bravo. Demi Lovato nu va mai lucra pentru disney, si nici miley cyrus...

4 răspunsuri:
| behappy a răspuns:

Adio Demi devil
(majuscule )

| hideaway a răspuns:

puppy dog eyes Da se va mai face un serial numit "La intamplare" cu toate celelalte personaje fara Demi. O sa moooor! N-o sa mai am la ce sa ma uit!

| cristinutza201992 a răspuns:

]NU! Demi Lovato nu va mai lucra niciodata pentru cei de la Disney Corporation!