| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Joi ruleaza la Cinema City in Arad filmul : Spring Breakers. Trebuie sa fac rezervare, sau ceva? Sau pur si simplu joi seara merg si cumpar bilet?
http://www.cinemacity.ro/film.php?id=1008 Acolo jos cu rosu scrie Rezerva in Arad.
Funda!

2 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

Depinde de spectatori. daca filmul este asteptat ar trebui sa suni si sa faci niste rezervari, daca filmul este delasator ai putea sa te duci pe loc si sa cumperi biletele pe loc. Succes!

| Lia30 a răspuns:

Trebuie sa dai un telefon(numarul il gasesti pe site), sa spui cate persoane vreti sa mergeti, si sa spuneti la ce ora. Daca nu faci rezervare e posibil sa nu mai gasesti locuri, avand in vedere cat de asteptat este filmul "Spring Breakers". Cand vei merge joi vei spune doar pe ce nume ai facut rezervare si iti vei lua biletul/biletele. Vizionare placuta :*!