| CiocolataDulce a întrebat:

la ce filme/seriale va uitati?

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:Arrow,PLL,TVD,Game Of Thrones, Continuum, Orphan Black, The Blacklist, True Blood etc.
Filme, aștept: A Haunted House 2 (18 Apr. 2014), Divergent (21 Martie 2014), The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (21 Noiembrie 2014), The Monuments Men (apărut/14 Febr. 2014), Vampire Academy (apărut/14 02 2014)

| MDenisee a răspuns:

Cele mai bune seriale ar fi : american horror tory. 10 things i hate about you si shameless big grin

| 2B a răspuns:

Momentan! Ma uitam la,, Arrow"" ti-l recomand si filme, recent am vazut ultimul razboinic al aierului si SAW!

| Szzeby a răspuns:

Merlin

| GeaniBirloi a răspuns:

Seriale:Lost,Dexter,friends

| Ciocolina a răspuns:

Ma uit la serialele de pe Disney, nu la toate, nu mai la cele mai interesante si populare.
In rest: Piratii din Caraibe, comedii si filmele de CanalD sau PrimaTV.

| HinataYuno a răspuns:

Seriale : The vampire diares, Anatomia lui Grey, C.S.I Maiami... ma uitam si la Pretty Little Liars, dar vreau sa il incep din nou.
Anime(cred ca se pune) : Naruto Shippuuden.

| MaiaMartinas a răspuns:

Seriale : Pretty little liars, American Horror Story, The vampire diaries, Merlin

| Stefy_Stefania_2000 a răspuns:

Cele mai bune seriale ar fi : american horror tory. 10 things i hate about you si shameless.

| hawstuff a răspuns:

The Blacklist, Almost Human, True Detective, Dexter, Game of Thrones.