| xey a întrebat:

ma ajutati cu ceva? desi am 11 ani mie imi plac mult desenele animate ( din alea pentru copii, sunt foarte copilaroasa). va rog mult, imi dati sa vad siteurile in romana ca sa vad Monster High?

Răspuns Câştigător
| numaiuna a răspuns:

Sau incearca www.monsterhigh.ro

7 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/ gasesti aici toate desenele:*fundita?; x

| frikk a răspuns:

Nu esti singura care ii plac desenele exista mult prea multe milione de copii carora le plac desenele.cauta pe google Monster High ro sub/ Monster High subro.vezi ce apare daca nu apare inseamna ca nu este tradus de catre ro

| xey explică (pentru numaiuna):

Nu gasesc, poti sa imi dai mai detaliat?

| numaiuna a răspuns (pentru xey):

Sau incearca www.monsterhigh.ro

| andrei1996cojocaru a răspuns:

Ce anume cauti?